Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 3. výroční konferenci Platformy pro reformulace, která se uskuteční v příštím roce na den přesně od té letošní.

Letos jsme zaznamenali o konferenci obrovský zájem a rádi bychom všem, kteří  se účastnili, poděkovali. I Vy přispíváte k úspěchu Platformy, protože se o problematiku reformulací aktivně zajímáte.

V příštím roce se 3. výroční konference Platformy pro reformulace uskuteční ve stejných konferenčních prostorech ve středu 18. září 2019. Konference se zúčastní zástupci evropské konfederace výrobců potravin a nápojů FoodDrinkEurope, belgické federace zastupující výrobce potravin FEVIA a asociace sdružující výrobce složek, které jsou často při reformulacích používány, EU Specialty Food Ingredients. O zástupci Evropské komise se v současné době jedná. Konference bude v příštím roce věnována jak evropskému pohledu na danou problematiku, tak i možnostem reformulací v oblasti mléčných výrobků. Těšit se však můžete i na řadu dalších odborníků a známých tváří.

Máte-li zájem se s námi i v příštím roce potkat a podělit se o své zkušenosti, pak si zapište termín 18. září 2019 do svých diářů. Jakmile bude k dispozici finální program, budeme Vás informovat.

Aktuálně