Potravinářské a nápojářské společnosti již mnoho let aktivně investují do změn složení potravin a inovací. Ačkoli to může znít jako klišé, my jako spotřebitelé jsme skutečnou hnací silou poptávky.

Potravinářské a nápojářské společnosti vyvíjí řadu aktivit pro reformulace a inovace výrobků. Nejenže tyto dobrovolné iniciativy přijímají společnosti, ale stále více členských států EU podepisuje dohody s národními federacemi potravinářského a nápojového průmyslu o zlepšení nutričního složení potravin a nápojů. Některé příklady naleznete níže:

https://www.fooddrinkeurope.eu/industry-actions/?search=reformulation+

https://www.eatandlivewell.eu/product-formulation-and-innovation/

 

Autor: Bo Dohmen, FoodDrinkEurope

Link: https://www.linkedin.com/pulse/why-i-care-food-reformulation-you-should-too-bo-dohmen/

http://slot-gacor.nysenate.gov/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88 https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ https://restorecal.org/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://occmakeup.com/
langkah curang Joker678app