Řecký potravinářský a nápojový průmysl (SEVT) investuje do inovativních a udržitelných výrobních metod, přičemž si uvědomuje zvýšené nutriční potřeby spotřebitelů a nové sociální a environmentální požadavky. Podniká proto iniciativy a dobrovolné závazky s cílem dosáhnout spravedlivého, zdravého a ekologického potravinového systému a přechodu k vyváženějšímu stravování a zdravým stravovacím návykům.

Podpora iniciativ průmyslu v oblasti změny složení potravin:

SEVT vytvořil na svých internetových stránkách sekci "Osvědčené postupy reformulací", kde jsou zveřejňovány příslušné postupy členů.
SEVT rovněž propaguje osvědčené postupy v měsíčním zpravodaji federace.

Autor: FoodDrinkEurope

Zdroj:https://www.fooddrinkeurope.eu/industry-action/greek-food-industry-sharing-reformulation-best-practices/

http://slot-gacor.nysenate.gov/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88 https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ https://restorecal.org/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://occmakeup.com/
langkah curang Joker678app