Potravinářská komora České republiky a Česká technologická platforma pro potraviny vyhlašují  v roce 2020  již   sedmý     ročník soutěže „Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek“.  

Cílem této soutěže je podpora českých potravin a jejich výrobců a především vyzvednutí českých inovativních potravinářských výrobků. Prostřednictvím této soutěže bychom zároveň rádi inspirovali ostatní potravinářské společnosti k inovativnímu přístupu k práci.
 
Inovace jsou rozděleny do následujících kategorií:
 
a) Bezpečnost potravin
b) Reformulace roku
c) Potraviny pro zvláštní výživu 
 
Přihlášení výrobků do soutěže bude probíhat od 31. 3. do 30. 6. 2020. Podrobné  informace o soutěži najdou zájemci na stránkách Potravinářské komory České republiky. Pravidla soutěže, vodítka pro zařazení do jednotlivých kategorií zůstávají stejná jako v roce 2019.

 

Více informací naleznete zde: http://soutez.foodnet.cz/

 

http://slot-gacor.nysenate.gov/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88 https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ https://restorecal.org/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://occmakeup.com/
langkah curang Joker678app